Proje Açıklaması

Kiralık Vosvos

Kiralık Vosvos için doğru yerdesiniz! İstanbul ve Çevre İllerde Vosvos Kiralamak Artık Çok Kolay!

Araçlarımız 10 saat şoförlü olarak hizmet vermektedir.

Süslemesi tarafımızca yapılmaktadır.

Yakıt ücretlendirmesi müşteriye aittir.

Günü en iyi şekilde geçireceğinizin garantisini veriyoruz!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Gelin Arabası ! Kiralık Vosvos Dudu!

Kiralık Vosvos ile Klasiklerle Zamanda Yolculuk

Klasiklerden, Vintage ve tarzdan hoşlanıyorsanız ve düğün konseptinizi buna göre hazırlıyorsanız, sizin gelin aracınız mutlaka klasik bir araba olmalı. Üzeri açık pembe vosvos ile zamana yolculuk yapmaya ne dersiniz? Pembe Vosvos Dudu ile evlilik tekliflerine gidiyor, mutlaka düğün arabam bu olacak diyen çiftlerimizi düşündüğümüzde kiralama yapmak için erken davranmanızda fayda olabilir Ocak ayında Eylül ayına rezervasyonu yaptıran çiftlerimiz dahi mevcut.

Şayet Dudu için kesin kararlıysanız sembolik olarak bir kapora ödemesi yapmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz kredi kartına 12 taksit avantajı ile Türkiye’nin en güvenilir ödeme yöntemi IYZICO ile ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dudu için hazır mısın?

Bize 7/24 0212 639 5678’den 7/24 ulaşabilirsin!

Öneriler;

Hayatınızın en önemli gününe hazırlanan çiftlerin karar vermesi gereken konulardan birisi de gelin arabasıdır. Gelin arabası, yoldan geçen insanlar için bile son derece dikkat çekiciyken; bir de düğünün sizin olduğunu düşünsenize! Bu düşünce bile insanın telaşlanmasına, heyecanlanmasına neden oluyor.

Hal böyleyken, gelin arabası seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken bazı küçük noktalar ortaya çıkıyor. Çünkü hayallerinizdeki gibi bir düğün için, gelin arabanızın da hayallerinizdeki gibi olması gerekiyor. Ama korkmayın, sadece birkaç detaya dikkat ederek hayatınızın en önemli gününde hayranlık dolu bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Kiralık Vosvos Dudu Hep Yanınızda

Deniz kenarında bir düğün düşünüyorsanız ise, üstü açık arabalar tam size göre.

Deniz kenarı düğünü düşünenler genelde üstü açık arabalar tercih ediyorlar. Bu seçim, hiç de mantıksız sayılmaz. Çünkü deniz kenarında bir düğün planladığınıza göre mevsim yaz ve sıcak bir havada üstü açık bir gelin arabası, sizi oldukça şık gösterecek. Böyle bir düğün düşünüyorsanız, üstü açık klasik bir araç tercih edebilirsiniz.

Kır düğünü hayaliyle yanıp tutuşuyorsanız, klasik arabalar sizin için biçilmiş kaftan.

Şehirden uzak ve doğayla iç içe bir kır düğünü yapmayı kim istemez ki? Eğer siz de böyle düşünenlerdenseniz, gelin arabanız için her göreni etkileyen klasik arabalardan birini seçebilirsiniz. Eskidikçe değerlenen klasik modeller, düğününüzü unutulmaz kılmak ve şehirde turlarken görenleri şaşırtmak üzere şimdiden sizi bekliyor.

Kiralık Vosvos Dudu

Düğün Arabası

Doğum Günü

Evlilik Yıldönümü

Evlilik Teklifi

vb.

Organizasyonlarınız için kiralayabilirsiniz.

Süsleme fiyata dahildir.

Hafta içi ve Hafta içi 3 saatlik kiralama için arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama 

Kuaför çıkışı, fotoğraf çekimi, damat evinden çıkış, gelin alma, konvoy, salona gidiş.

ŞOFÖRSÜZ ARAÇ KİRALAMASI KESİNLİKLE YOKTUR!

DETAYLAR

12 TAKSİT İLE VOSVOS KİRALAMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

iyi bi’ ajans   •   Bahçelievler   •   İstanbul

•   0212 639 56 78 – 0530 691 20 00   •

DİĞER ALBÜMLER